Service Hotline
+8618821728562
Haber
Ana sayfa > Haber > İçerik

Ürün kategorisi

Paslanmaz Çelik borular ile karşılaştırıldığında titanyum boru avantajı nedir?

Shannxi Shew-E Çelik Boru Co, Ltd | Updated: Nov 14, 2017

Paslanmaz Çelik borular ile karşılaştırıldığında titanyum boru avantajı nedir?

 

Titanyum boru yüksek mukavemetli ve düşük yoğunluklu bir metal, çok iyi burada ağırlık ve güç havacılık ve uzay, otomotiv ve askeri gibi önemlidir ve Savunma Sanayi uygulamaları için uygundur.

Paslanmaz çelik boruson derece korozyona karşı yüksek sıcaklık koruma dayanıklı ve estetik açıdan çekici bir görünüme sahip. Ayrıca onun mükemmel kaynaklanabilirlik ve makine performansı ile çok çeşitli yapısal amaçlar ve uygulama için kullanılan paslanmaz çelik. Burada arasındaki farkı tartışacağızTitanyum tüpler ve paslanmaz çelik borularEndüstriyel uygulama için kullanıldığında.

 

Ağırlık ve yer koruma

Titanyum yaklaşık %45 çelikten daha hafif olduğunu. Titanyum yeteneği ağırlık herhangi bir azalma olmadan yüksek ısı dayanacak şekilde başka bir farktır.


Daha yüksek sertlik ve çekme dayanımı

Kübik santimetre başına 4,54 gram titanyum yoğun olarak yaklaşık % 56 olarak çelik. Ne zaman ne zaman metal sertleşmiş oksijen titanyum yüzeye emilir, sertlik yüzey tabakasının büyük ölçüde artırabilir.

Titanyum ve onun alaşımları üzerinde 200.000 psi için 20.000 psi çalışır bir gerilme kuvveti var. Ticari kalite titanyum genellikle 63.000 psi civarında olduğunu. Ticari saf titanyum yumuşak nitelikte yaklaşık 240 MPa, ise yüksek mukavemetli alaşımlar 1400 MPa yüksek gidebilirsiniz.


Daha karmaşık uygulamalar

Biyouyumlu ve nontoxic, titanyum boru kez cerrahi aletler gibi daha zor, karmaşık uygulamalarda kullanılan ve ortopedik implantlar. Titanyum'ın yüksek gerilme direnci yoğunluk oranı ve yüksek korozyon direnci kritik yapısal projeler, güvenlik duvarları, egzoz oluklar ve iniş takımları da dahil olmak üzere hassas askeri ve Havacılık ve uzay uygulamaları için ideal hale.

 

GÖSTERİŞ-Eyüksek kaliteli ticari saf sunarASTM B388/ASME SB388 sınıf 2Titanyum dikişsiz ve dikişli boru. Daha fazla bilgi, bize e-posta >>info@shew-esteelpipe.com


Sorgulama
Send
Bize ulaşın
Adres: SanQiao, Feng Doğu Yeni Şehri, Yeni Batı Ham Xi'an Şehri, Shannxi Eyaleti.
Telefon: +8618821728562
Faks:
E-posta: info@shew-esteelpipe.com
Telif Hakkı © Shannxi Shew-E Çelik Boru Ltd Tüm hakları saklıdır. Arkadaş Link Sfero Demir Boru Ek Parçaları | Alçı öğütücü